Podstawowym przedmiotem działalności spółki są:  remonty, wymiana i modernizacja sieci gazowych wraz z przyłączami do budynków.

ZPUH "UNIGAZ'' spółka cywilna działa od 31.01.1991 r. Powstała z połączenia dwóch samodzielnie działających przedsiębiorców. Podstawowym przedmiotem działalności spółki są : remonty , wymiana i modernizacja sieci gazowych wraz z przyłączami do budynków . Spółka posiada odpowiedni sprzęt zapewniający właściwe wykonawstwo sieci gazowych stalowych i polietylenowych , to jest :

Ponadto spółka wyposażona jest w niezbędne środki transportowe samochody ciężarowe : Ford, Opel Vivaro , Renault Trafic, VW Transporter. W 1998 roku zmieniła się siedziba firmy , powstał budynek warsztatu o powierzchni użytkowej 123 m2 ,z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi i magazynowymi oraz budynek biurowy . Spółka zatrudnia pracowników uprawnionych do wykonywania prac budowlano - montażowych sieci i instalacji gazowych, spawania rurociągów oraz wykonawstwa sieci z rur polietylenowych. Są to pracownicy doświadczeni , z dużą wiedzą, większość pracowników związanych jest z firmą od jej początków.

Kontakt skontaktuj się z nami

31 - 766 Kraków, ul. Łuczanowicka 19 a
tel. (012) 645 41 27

email: biuro@unigaz.pl


Wyświetl większą mapę